Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Istebnej

8 Sierpień 2022, 22:13 | Brak komentarzy »
W imieniu organizatorów: Gminnego Ośrodka Kultury, Gminy Istebna i Ministerstwa Obrony Narodowej zapraszamy na obchody uroczystości z okazji Dnia Wojska Polskiego w dniu 15 sierpnia 2022r.

zczegółowe informacje zostaną przesłane przez dziennik elektroniczny.

15 Lipiec 2022, 10:17 | Brak komentarzy »

Relacja z półkolonii

Po raz drugi w naszej gminie udało się zorganizować półkolonie letnie dla dzieci ze szkół podstawowych Trójwsi. W Szkole Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Istebnej zajęcia dla dzieci odbywały się od 4 do 8 lipca.

28 Czerwiec 2022, 19:09 | Brak komentarzy »

Zakończenie roku szkolnego i pożegnanie kl.8

24 czerwca pożegnaliśmy rok szkolny 2021/2022. Rozpoczęliśmy mszą świętą w kościele pw. św. Józefa na Mlaskawce o godz. 8.00. Następnie przeszliśmy ze sztandarem do budynku szkoły. Po przekazaniu sztandaru przyszłej klasie VIII, odśpiewaliśmy hymn państwowy, po czym obecna klasa VIII zatańczyła uroczystego poloneza. Taniec był wykonany doskonale, co było efektem wielodniowych prób klasy wraz z panią Amelią Jałowiczor.

28 Czerwiec 2022, 19:04 | Brak komentarzy »

Sandomierz

Na finiszu roku szkolnego 2021/2022, starsze klasy naszej szkoły pod opieką pana Dariusza Pawełka, pani Barbary Matuszny, pani Natalii Muchy, z panią Elżbietą Goryczką na czele jako kierownikiem wycieczki, pojechały na dwudniową wyprawę do Sandomierza i okolic. Choć pierwszy dzień przywitał nas chłodem, to w drugim mogliśmy cieszyć się piękną, słoneczną pogodą.

23 Czerwiec 2022, 15:47 | Brak komentarzy »

Od 1 lipca 2022 r. uczniowie ósmej klasy będą mogli sprawdzić wyniki egzaminu ósmoklasisty z poszczególnych przedmiotów na stronie internetowej wyniki.edu.pl

Logowanie na stronę wyniki.edu.pl wymaga użycia loginu i hasła, które uczniowie/rodzice otrzymali od dyrektora szkoły.

Instrukcje dla ucznia dotyczące sprawdzania wyników w ZIU są dostępne na stronie https://oke.jaworzno.pl/www3/eo/sioeo/

Instrukcja dla uczniów – sprawdzanie wyników w ZIU (ZIU- Zintegrowany Interfejs Użytkownika)

Zaświadczenia wydawane będą uczniom w szkole 8 lipca 2022 r. (zgodnie z Komunikatem dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 20 sierpnia 2021 r. w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty w 2022 roku).

22 Czerwiec 2022, 19:14 | Brak komentarzy »

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022  odbędzie się 24 czerwca 2022
(w piątek):

godzina 8.00 - msza św. w Kościele pw. św. Józefa na Mlaskawce

godzina 9.00 - zakończenie roku szkolnego w auli

12 Czerwiec 2022, 10:24 | Brak komentarzy »

Podsumowanie projektu historycznego

06 czerwca 2022r. w Teatrze Elektrycznym w Skoczowie podczas spotkania dyrektorów szkół powiatu cieszyńskiego, zorganizowanego przez Kuratorium Oświaty w Katowicach – Delegaturę w Bielsku-Białej, wręczone zostały certyfikaty za zrealizowanie projektu „Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie – 13 grudnia 1981 – Pamiętamy !"

12 Czerwiec 2022, 10:15 | Brak komentarzy »

12 Czerwiec 2022, 10:14 | Brak komentarzy »

Wyniki konkursu fizycznego zorganizowanego przez pana Wojciecha Czulaka

I m-sce Wojtek Bocek z kl.8 - "Karuzela"
II miejsce Ola Łazarczyk z kl. 7 - "Powracająca puszka"
III miejsce Marcelina Wawrzacz z kl. 8 - "Magnesy"
GRATULACJE!!!

12 Czerwiec 2022, 10:14 | Brak komentarzy »

Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej" dla klas I-III odbył się 12 maja 2022 r. Laureaci konkursu otrzymali prestiżowy tytuł „Orła Edukacji Wczesnoszkolnej".

Laureatami zostali:
kl.1 - Marysia Juroszek
kl.2 - Fabian Marekwica
kl.3 - Grzegorz Dymarek, Wojtek Kohut, Hubert Juroszek, Denis Aksionow, Tomek Dziewior
GRATULACJE DLA LAUREATÓW I WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW NASZEJ SZKOŁY!!!

12 Czerwiec 2022, 10:13 | Brak komentarzy »

W środę, 8 czerwca 2022 w SP2 Jaworzynka odbył się I Międzyszkolny Konkurs Gwarowy im. Jerzego Ruckiego

Naszą szkołę reprezentowali:
1. Bartek Michałek z kl.2
2. Ewelina Bocek z kl.4
3. Marlena Bocek z kl. 8
4. Wojtek Bocek z kl.8
Uczniów do konkursu przygotowała pani Natali Mucha.
DZIĘKUJEMY I GRATULUJEMY!!

2 Czerwiec 2022, 20:03 | Brak komentarzy »

Seans w kinie i wizyta w „Naukotechnice" – Beskidzkim Centrum Nauki w Świnnej

To było to! Wycieczka z realizacją najważniejszych celów, jakie chcą zwykle osiągnąć nauczyciele.
Seans w kinie, na właśnie, ale jaki? Mądry, wzruszający, zabawny, z dobrą obsadą, puentą i koniecznie szczęśliwym zakończeniem. Taki, co to śmieszy, bawi, uczy, wzrusza. Śmiało mogę zachęcić wszystkie dzieci i rodziców, jeżeli zobaczycie tytuł polskiego filmu „Za duży na bajki" – to nie bójcie się straty czasu!

2 Czerwiec 2022, 15:05 | Brak komentarzy »

II Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Fotograficzny Koci świat

Wyróżnienie w konkursie pt. Dom bez kota to głupota" otrzymał Paweł Krężelok z kl.4
GRATULACJE!

1 Czerwiec 2022, 21:04 | Brak komentarzy »

Wyróżnienia otrzymały prace uczniów naszej szkoły:
Dawida Bocka, Eweliny Bocek i  Michaliny Haratyk, którym podarowano cenne gadżety

GRATULACJE!

1 Czerwiec 2022, 20:51 | Brak komentarzy »

„Cieszyński Pułk Podhalański w historii i pamięci"

31 maja 2022 grupa uczniów z kl. 6 i 7 wraz z opiekunem - p. Iwoną Legierską wzięła udział w spotkaniu poświęconym historii Cieszyńskiego Pułku Podhalańskiego poprowadzonym przez prelegentów z Muzeum 4 Pułku Strzelców Podhalańskich w Cieszynie.
Więcej informacji na facebooku Gminy Istebna