1 Marzec 2021, 17:47
26 lutego 2021 odbył się w naszej szkole Konkurs Recytatorski dla uczniów klas 4-8.
Starsi uczniowie wybierali m.in. poezję Danuty Wawiłow, Wisławy Szymborskiej, Czesława Miłosza. Wśród prozy często pojawiały się fragmenty „Pinokia”, „Magicznego drzewa” ,czy też „Małego Księcia”.
Jury w składzie: Ewa Czulak, Barbara Dymarek, Mirosława Haratyk, Agnieszka Marekwica-Barcik, Barbara Matuszny wyłoniło zwycięzców, co znowu było niełatwą rzeczą, bo wszyscy uczestnicy bardzo się starali. Nagrodzeni otrzymali książki  i  dla wszystkich uczestników przygotowane zostały dyplomy przez p. Janinę Orzech.
Bardzo ucieszył nas tak liczny udział uczniów zarówno młodszych jak i starszych klas, oby ich zapał trwał jak najdłużej.

Na zakończenie podziękowania dla: dyrektora p. Bogdana Ligockiego za opiekę nad konkursem i wszelakie wsparcie; wszystkich pracowników obsługi za pomoc; rodziców za ufundowanie nagród oraz uczestników za pracę włożoną w przygotowanie.

A oto wyniki konkursu:

I miejsce – Aleksanda Łazarczyk kl.6