30 Sierpień 2021, 10:57

Nowy rok szkolny 2021/2022 rozpoczynamy 1 września 2021.

Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem  spotkań z wychowawcami w tym dniu. Uczniowie rozpoczną edukację w szkole stacjonarnie, z zachowaniem ogólnych wytycznych GIS, MZ i MEN.
Rozpoczęcie roku szkolnego:
1. O godz. 8.00 odbędzie się msza św. inaugurująca nowy rok szkolny w Kościele pw. św. Józefa na Mlaskawce
2. O godz.9.00 uczniowie rozpoczynają rok szkolny w przydzielonych salach lekcyjnych

Harmonogram spotkań z wychowawcami:
1. Uczniowie klas 0-3 wchodzą do szkoły wejściem głównym i po zdezynfekowaniu rąk udają się do przydzielonych sal:
- klasa 0 - sala 10
- klasa 1 - sala 7
- klasa 2 - sala 6
- klasa 3 - sala 8

2. Uczniowie klas 4-8 wchodzą do szkoły wejściem bocznym od strony Mlaskawki i po zdezynfekowaniu rąk udają się do przydzielonych sal:
- klasa 4 - sala 2
- klasa 5 - sala 5
- klasa 6 - sala 3
- klasa 7 - sala 1
- klasa 8 - sala 4

UWAGA:
  • Dopuszcza się obecność jednego rodzica/opiekuna uczniów klasy 0 i 1, pozostali uczniowie wchodzą do szkoły bez rodziców.

• Rodzice/opiekunowie przed wejściem do budynku dezynfekują ręce oraz zakładają posiadaną maseczkę na usta i nos.

• Uczniowie i rodzice/opiekunowie wchodzą na teren szkoły z zachowaniem dystansu społecznego.

• Po zakończeniu spotkania z wychowawcą uczniowie kierują się  do wyjścia (uczniowie opuszczają budynek tym samym wejściem, którym wchodzili)

Szkolne procedury bezpieczeństwa dostępne są na stronie internetowej szkoły.