27 Wrzesień 2021, 21:10

24 września 2021 przy pięknej pogodzie odbyły się Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe Szkół Podstawowych.

W zawodach udział wzięły sześcioosobowe sztafety dziewcząt i chłopców klas 4-8 ze szkół Istebna Centrum i Zaolzie, Jaworzynka Centrum i Koniaków Centrum.

Naszą szkołę w składzie dziewcząt reprezentowały:

Anais Szalbót-Juroszek kl. 6

Waszut Justyna kl. 5

Zowada Zuzanna kl.5

Kohut Aleksandra kl.5

Orzech Anna kl.4

Legierska Marta kl.4

w składzie chłopców:
Zowada Tomasz kl.8

Bocek Wojciech kl.8

Idziniak Gabriel kl.7

Legierski Rafał kl.7

Dawid Bocek kl.7
Legierski Bartosz kl.5
rez. Niwczyk Filip kl.7

Obydwie drużyny ukończyły bieg zajmując trzecie miejsce.

Dyplomy wręczyła p.Łucja Michałek –Wójt Gminy Istebna w towarzystwie pani Barbary Kubas radnej gminnej oraz Małgorzaty Galej – trenerki ZSP w Istebnej.

Gratulujemy!!!

Amelia Jałowiczor