23 Czerwiec 2022, 15:47

Od 1 lipca 2022 r. uczniowie ósmej klasy będą mogli sprawdzić wyniki egzaminu ósmoklasisty z poszczególnych przedmiotów na stronie internetowej wyniki.edu.pl

Logowanie na stronę wyniki.edu.pl wymaga użycia loginu i hasła, które uczniowie/rodzice otrzymali od dyrektora szkoły.

Instrukcje dla ucznia dotyczące sprawdzania wyników w ZIU są dostępne na stronie https://oke.jaworzno.pl/www3/eo/sioeo/

Instrukcja dla uczniów – sprawdzanie wyników w ZIU (ZIU- Zintegrowany Interfejs Użytkownika)

Zaświadczenia wydawane będą uczniom w szkole 8 lipca 2022 r. (zgodnie z Komunikatem dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 20 sierpnia 2021 r. w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty w 2022 roku).