13 Listopad 2022, 17:39

Udział w kolejnej edycji akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu"

10 listopada o symbolicznej godzinie 11:11 wszyscy uczniowie kl.1-8 oraz oddziału przedszkolnego wraz z nauczycielami wspólne odśpiewali hymn narodowy.
Do udziału w akcji zaprosiliśmy podopiecznych OREW-u z Istebnej. Następnie uczniowie zaśpiewali kilka piosenek żołnierskich.
Kolejnego dnia uczniowie wzięli udział w Gminnych Obchodach Święta Niepodległości - złożyli wiązanki i znicze pod pomnikami poległych żołnierzy, uczestniczyli we mszy św. w intencji ojczyzny oraz wzięli udział w Koncercie Pieśni Patriotycznych.