5 Grudzień 2022, 19:49

Wycieczka do Bielska-Białej

Pierwszy dzień grudnia dla klas siódmych i ósmych naszej szkoły rozpoczął się miłym akcentem. Pojechaliśmy do Bielska-Białej, gdzie w planie mieliśmy film w kinie „Helios", sportową zabawę w parku trampolin „GOjump" oraz posiłek w restauracji „McDonald's".
Wszystkie punkty naszego programu zostały zrealizowane. Mimo mroźnej pogody nie zmarzliśmy, bo rozgrzewały nas po kolei: szybka akcja filmu, skoki w parku na trampolinach oraz ciepłe jedzenie w Macu. Towarzyszyło nam troje opiekunów, panie Elżbieta Goryczka i Natalia Mucha oraz pan Wojciech Małyjurek. Niestety, nie wszyscy uczniowie mogli być z nami z powodu choroby. Ale mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś uda nam się pojechać w pełnym składzie.