19 Grudzień 2022, 18:16

81 urodziny Pana Józefa Brody

Ucznnice kl.5 -  Ewelina Bocek, Karolina Bocek, Dominika Legierska oraz uczeń kl. 4 Antek Marekwica w dniu 13 grudnia 2022 złożyli życzenia panu Józefowi Brodzie. Przy akompaniamencie Antka na akordeonie uczniowie cudownie odśpiewali pieśń "Życzymy, życzymy" oraz wręczyli upominek.
Uroczystość miała miejsce w Leśnym Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Istebnej.

Pan Broda był wieloletnim pracownikiem naszej szkoły, pełnił także funkcję kierownika szkoły.