12 Luty 2023, 19:50
4 lutego 2023r w budynku OSP Zaolzie odbył się bal rodzicielski Szkoły Podstawowej nr 2 w Istebnej.
Dyrektor wraz z Radą Pedagogiczną pragną bardzo serdecznie podziękować:
• zarządowi OSP Istebna Zaolzie za udostępnienie sali,
• Radzie Rodziców z przewodniczącą Urszulą Legierską,
• rodzicom za ogromne zaangażowanie w przygotowanie i przeprowadzenie balu oraz dokonanie wpłat pieniężnych,
• gościom i sponsorom za wszelkie dary i finansowe wsparcie naszej placówki.
Mimo ataku zimy i licznych niedogodności z tym związanych frekwencja była stu procentowa. Po dokonaniu otwarcia, przywitaniu gości oraz podziękowaniu rodzicom za przygotowanie rozpoczęła się zabawa. W kuchni jak zwykle rządziła pani Józia ,więc nie było mowy o jakichkolwiek brakach na stole. Dbał też o to cały zespół uwijających się pomocników i kelnerów. Do tańca przygrywał zespół „Grotołazy", zręcznie dobierając utwory do dość zróżnicowanej skali wiekowej gości. A że jak zwykle, bal na Zaolziu się udał, mogą potwierdzić ci, co bawili się prawie do rana...