19 Luty 2023, 21:21

"Królowa Elżbieta II"

16 lutego 2023 roku został rozstrzygnięty konkurs tematyczny z języka angielskiego – tym razem dotyczący nie państwa anglojęzycznego czy zwyczajów, ale osoby – zmarłej niedawno wybitnej postaci, Królowej Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, Elżbiety II. Chcieliśmy w ten sposób uczcić jej pamięć i przybliżyć uczniom jej sylwetkę.

Konkurs podzielono na dwie kategorie:

I - Prezentacja multimedialna oraz film

I miejsce – Dawid Bocek z klasy 7

II miejsce – Ewelina Bocek z klasy 5

III miejsce – Barbara Zawada z klasy 7

II – Plakat

I miejsce – Justyna Waszut z klasy 6

II miejsce – Dorota Waszut i Kinga Kaczmarzyk z klasy 4

III miejsce – Kinga Mamzerowska z klasy 3

Ponadto, w kategorii Plakat wyróżniono 3 prace:

- Tomasz Dziewior i Wojciech Kohut z klasy 4

- Weronika Bocek z klasy 3

- Zofia Dziewior z klasy 7

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy zwycięzcom!

Natalia Mucha