5 Marzec 2023, 13:13

Konkurs Pięknego Czytania

Starsze klasy naszej szkoły biorą udział we wrześniowej akcji Czytania Narodowego, natomiast dla klas młodszych organizujemy Konkurs Pięknego Czytania. W tym roku odbył się 21 lutego, aby uczcić Międzynarodowy Dzień języka Ojczystego.
Konkurs rozpoczęła p. Edyta Kukuczka przedstawiając fragment bajki. Zebrani uczniowie z klas 0-3 mogli wysłuchać fragmentów, czytanych przez kolegów i koleżanki. Widownia nagradzała gromkimi brawami wszystkich odważnych, którzy usiedli z książką w scenicznym fotelu, by przedstawić swoją ulubioną książkę. A,że wybór jury był dość trudny, przyznane zostały trzy równorzędne pierwsze miejsca i wyróżnienie.

I miejsce:
Kinga Mamzerowska kl.3