14 Marzec 2023, 19:34

1 MARCA Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych" - dzień upamiętniający polskie powojenne podziemie antykomunistyczne

W szkole powstała okolicznościowa gazetka zawierająca obszerne informacje na temat historii bohaterów podziemia antykomunistycznego.
17 uczniów naszej szkoły wzięło udział w II Gminnym Konkursie Historycznym "Żołnierze Wyklęci - Niezłomni Bohaterowie".
WYNIKI KONKURSU:
Kategoria: Prace plastyczne
Miejsce 2: Karolina Bocek

Miejsce 2: Zofia Dziewior

Wyróżnienia:
kl.4 Grzegorz Dymarek
kl.5 Anna Orzech
kl.7 Anais Szalbót-Juroszek
kl.8 Kinga Legierska

Nagrodzeni oraz wyróżnieni w konkursie uczniowie w nagrodę pojechali na wycieczkę do jednostki 18. Bielskiego Batalionu Powietrznodesantowego w Bielsku-Białej oraz złożyli kwiaty na grobie kpt. Henryka Flame ps. "Bartek" w Czechowicach-Dziedzicach

GRATULACJE!!!!!