11 Maj 2023, 20:52

Spotkania podróżnicze

Nasi uczniowie uczestniczyli w ciekawych spotkaniach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Istebnej.
24.03.2023-prelekcja pt. "W cieniu Everestu" p.Magdy Lassota.
Uczniowie wysłuchali o życiu w obozie pod najwyższą górą świata i dowiedzieli się czym jest "gorączka Everestu".
26.04.2023-prelekcja pt. „Kanada – kraj przestrzeni" p. Karoliny Fojcik-Pustelnik.
Podróżniczka opowiedziała uczestnikom o ogromnych przestrzeniach, pięknych parkach, liniach lotniczych i kolei, charakterze zabudowań, temperaturach panujących zimą i latem, centrach handlowych, wszechobecnej nowoczesności, wilkach i niedźwiedziach, wodospadzie Niagara.