13 Maj 2024, 20:53

Wyniki konkursu

7 maja 2024 roku w Szkole Podstawowej Nr 2 w Istebnej odbyło się rozstrzygnięcie konkursu "Moje hobby, moja pasja". Zadaniem uczestników było przedstawienie swoich zainteresowań w dowolnej, wybranej przez siebie formie. Udział w konkursie zgłosiło 13 chętnych.
Uczestnicy mogli się poczuć wyjątkowo, gdyż wszystkie ich prace były wystawione, każdy mógł podejść, pooglądać i przeczytać, co fascynuje ich rówieśników. A są to: taniec, gra na skrzypcach, piłka nożna, tworzenie zabawek z filcu oraz maszyny rolnicze.
Uroczystość rozdania nagród uprzyjemniły zgromadzonym pokaz tańca w wykonaniu uczestniczek oraz oglądanie przygotowanych prezentacji o hodowanych zwierzętach i wędkowaniu, młodzieżowej straży pożarnej, haftowaniu i wyszywaniu, jeździe rowerem po specjalnych trasach, fotografii i gotowaniu. Niezwykła była praca o składaniu i naprawie głośników.
A oto wyniki konkursu:
I miejsce: Wojciech Kohut
II miejsce: Eliasz Krężelok
III miejsce: Zuzanna Zowada i Aleksandra Kohut
Jury wyróżniło jeszcze dwie prace: Dawida i Eweliny Bocek
Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w organizacji tego konkursu, a szczególnie pani Natalii Musze.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy naszym uczniom pięknych pasji, odwagi do podzielenia się nimi oraz zaangażowania.
Sławomira Patyk