21 Kwiecień 2021, 12:14

W dniu 15 kwietnia w naszej szkole miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu„Moje marzenie”. Skierowany był do uczniów klas I-III. Jego celem było zachęcenie dzieci do przeniesienia się w krainę marzeń, by oderwać się od dzisiejszej rzeczywistości, a następnie przedstawienie tego w formie plastycznej.

Konkurs poprzedzony był lekcją wychowawczą, podczas której dzieci opowiadały o swoich marzeniach oraz były zachęcane poprzez przykład znanych
i inspirujących osób, jak Robert Lewandowski, czy Nela Mała Reporterka do odwagi w marzeniach oraz do konsekwencji w spełnianiu nawet największych marzeń.

A oto wyniki konkursu:

I miejsce: Ewelina Bocek klasa 3

II miejsce: Paweł Krężelok klasa 3

III miejsce: Weronika Bocek klasa 1

Ponadto jury przyznało dwa wyróżnienia dla Szymona Idziniaka i Patryka Waszuta z klasy 3.
Dziękujemy uczestnikom konkursu, a zwycięzcom - serdecznie gratulujemy!

Sławomira Patyk