Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Istebnej ogłasza nabór dzieci do oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022

Termin składania wniosku o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego oraz do klasy pierwszej:

od 15.02.2021r. do 15.03.2021r.

Wnioski można składać w sekretariacie szkoły od godz. 8.00 do 14.00

I. Dzieci do szkół podstawowych przyjmowane są na podstawie:

ZGŁOSZENIA do szkoły, w której obwodzie dziecko mieszka. Uczeń przyjmowany jest do szkoły z urzędu (dostarczenie zgłoszenia do szkoły jest równoznaczne z przyjęciem dziecka).
ZGŁOSZENIE  można pobrać z naszej strony i wydrukować, wypełnić, podpisać i złożyć w sekretariacie, druk dostępny jest także w sekretariacie szkoły

Plik do pobrania: Karta zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej SP2 w Istebnej

WNIOSKU do szkoły, która nie jest szkołą obwodową kandydata. Kandydat może być przyjęty, jeżeli szkoła dysponuje wolnymi miejscami i kandydat spełnia ustalone kryteria.
WNIOSEK w przypadku ubiegania się o przyjęcie do publicznej szkoły spoza obwodu  można pobrać z naszej strony i wydrukować, wypełnić, podpisać i złożyć (wraz z dołączonymi dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów) tylko w szkole pierwszego wyboru(pierwszej w kolejności), druk dostępny jest także w sekretariacie szkoły

Plik do pobrania: Wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły

2.  Zapisy do oddziału przedszkolnego:
Dzieci kontynuujące edukację przedszkolną w oddziale przedszkolnym w nasze szkole nie biorą udziału w rekrutacji. Rodzice tych dzieci są zobowiązani do złożenia deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w terminie od 04 lutego 2021 r. do 12 lutego 2021 r.

Plik do pobrania: Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w SP2 Istebna

Postępowanie rekrutacyjne na rok szkolny 2021/2022 do oddziału przedszkolnego SP2 Istebna rozpocznie się dnia 15 lutego 2021 r., a zakończy dnia 1 kwietnia 2021 r. Postępowanie rekrutacyjne obejmuje dzieci nie uczęszczające jeszcze do przedszkola lub zmieniających przedszkole.

Plik do pobrania: Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego w SP2 Istebna

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zasady rekrutacji do przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych Gminy Istebna na rok szkolny 2021/2022

Informacje dostępne na gminnej stronie internetowej pod adresem:

Zasady rekrutacji do klas pierwszych na rok szkolny 2021/2022

Informacje dostępne na gminnej stronie internetowej pod adresem: