19 Maj 2021, 19:47

System elektronicznej rekrutacji do szkół ponadpodstawowych:

Od 17 maja można już zakładać konta w systemie (przycisk ZGŁOŚ KANDYDATURĘ), wybierać szkoły i oddziały, do których chcecie kandydować, tworząc swoją listę preferencji. Proces zakładania konta kończy się utworzeniem przez system loginu oraz koniecznością wprowadzenia przez Was hasła.
Login i hasło należy koniecznie zapamiętać!
jest on konieczny do korzystania z aplikacji podczas całego procesu. Termin na zakładanie kont, wyboru szkół i oddziałów oraz dostarczenia wniosku do szkoły I wyboru upływa 21 czerwca o godz.15.00. W celu szczegółowego wyjaśnienia zagadnień związanych z procesem kandydowania do szkół udostępniamy został podręcznik, który znajduje się w zakładce POMOC.

W zakładce OFERTA możecie wyszukać szkołę i sprawdzić jakie będą w tym roku tworzone w danej szkole oddziały, liczbę miejsc, natomiast w zakładce STATYSTYKI CHĘTNYCH - liczbę chętnych osób, które ubiegają się o przyjęcie do danej szkoły.
Jeżeli ktoś z Was będzie miał pytania lub problemy z założeniem konta pomożemy Wam w szkole, proszę informować wychowawcę lub nauczyciela informatyki.