20 Maj 2021, 13:31

Przypominamy rodzicom o konieczności złożenia do Urzędu Gminy Istebna wniosków na dowóz uczniów klas 1 – 4 i dzieci 5-6 letnich, których droga z domu do szkoły lub oddziału przedszkolnego przekracza 3 km i uczniów klas 5-8, których droga z domu do szkoły przekracza 4 km.

Dokumenty można pobrać ze strony internetowej Urzędu Gminy w zakładce Edukacja w zakładce Dowóz uczniów do szkół lub w sekretariacie szkoły.

Wymagane dokumenty:

1. Wniosek na dowóz do publicznego przedszkola, szkoły lub ośrodka umożliwiającego realizację rocznego przygotowania przedszkolnego, obowiązku szkolnego i obowiązku nauki,

2. Załącznik nr 1 do wniosku, jeśli dowożone jest rodzeństwo wspólnie,

3. Zaświadczenie dyrektora szkoły, że dziecko jest uczniem bądź zostało zapisane do szkoły,

4. Klauzula RODO.

Dokumenty do pobrania: https://istebna.eu/mieszkaniec/dow-z-uczni-w-do-szk-o

Komplet podpisanych dokumentów należy złożyć na biuro podawcze Urzędu Gminy do 30 czerwca br.

W razie pytań proszę dzwonić pod nr tel. 33 855 60 87 wew.56. (pracownik Grażyna Matuszna)