20 Wrzesień 2021, 18:53
W dniu 03 września 2021r. nasza szkoła wzięła udział w kolejnej odsłonie Narodowego Czytania, nad którą patronat honorowy sprawuje para prezydencka.
          W tym roku czytaliśmy „Moralność pani Dulskiej" Gabrieli Zapolskiej. Na początku zapoznaliśmy się z życiorysem autorki i jej twórczością. Następnie wybrani uczniowie odczytali fragmenty utworu z podziałem na role.
          Mamy nadzieję, że ta inicjatywa, promująca rozwój czytelnictwa, będzie kontynuowana w naszej szkole w kolejnych latach.
Klasa 6 i 7 klasa 6 i 7