19 Grudzień 2022, 19:08

18 grudnia 2022 - rozstrzygnięcie konkursu zainicjowanego przez Wójta Gminy Istebna

Wśród laureatów w kategorii do lat 7 znalazł się uczeń naszej szkoły Hubert Mamzerowski - zdobywając III m-ce
Wyróżnienia otrzymały Bocek Ewelina i Kinga Mamzerowska.
Uczestnikom konkursu podziękowania za zaangażowanie i poświęcony czas złożyła Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Istebnej, podkreślając iż wszystkie prace zasługują na uznanie i są wyjątkowe poprzez swe ręczne wykonanie i autorskie pomysły.
zdjęcie ze strony https://www.facebook.com/profile.php?id=100067605099361