19 Listopad 2023, 11:51
Uczniowie SP2 Istebna uczestniczący w spotkaniu podróżniczym

Jordania - orient kardamonem pachnący

15 września o godz. 17.00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy odbyło się spotkanie podróżnicze z małżeństwem Moniką i Mariuszem Rozmusami. Tematem spotkania była Jordania.
Naszą szkołę reprezentowało aż 17 osób (nie wszyscy są na zdjęciu).
Takiej frekwencji nie spodziewali się organizatorzy.
Opowieści, prezentacja multimedialna oraz zdjęcia przygotowane przez podróżników były arcyciekawe, na koniec otrzymali oni gromkie brawa, podobno największe spośród wszystkich podróżników mających do tej pory wykład w siedzibie naszej gminy. Dodatkowo, po skończonej prelekcji i zrobieniu pamiątkowych zdjęć, można było spróbować wschodniego deseru - baklavy - zrobionej z ciasta francuskiego i miodu. Było pysznie!