21 Listopad 2023, 20:47
Plakat o życzliwości

21 listopada obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości

Celem Światowego Dnia Życzliwości jest promowanie życzliwości i przyjaźni na całym świecie. Życzliwość to cnota, która polega na okazywaniu troski i współczucia innym. Może być wyrażana na wiele sposobów, na przykład poprzez życzliwe słowa, gesty, czy działania.
W naszej szkole na korytarzach zawisły karteczki z miłymi słowami, by dzielić się swoją pozytywną energią i pokazać, że życzliwość rzeczywiście ma moc! Nad akcją czuwała pani Amelia.
Drodzy uczniowie!!!
Bądźmy przyjaźni, pomagajmy sobie, bądźmy wrażliwi na potrzeby innych i uprzejmi każdego dnia.
Pamiętajmy, że nawet mały gest życzliwości może wywołać wielki uśmiech na twarzy drugiego człowieka!