30 Listopad 2023, 21:03
Dzień Misia w kl .0-3

Zabawy dzieci z oddziału przedszkolnego i kl.1-3

Światowy Dzień Pluszowego Misia ustanowiono dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki – w 2002 roku.
30 listopada my także świętowaliśmy ten dzień.
Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Dzieci przyszły do szkoły ze swoim przyjacielem- Misiem. Przybyły misie małe, duże, białe, bajecznie kolorowe, każdy był piękny i wyjątkowy. Dla dzieci wychowawczynie przygotowały wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, quizy, puzzle. Nie zabrakło również tego co misie lubią najbardziej czyli pysznego miodu.