3 Grudzień 2023, 19:47
OSP Zaolzie Spotkanie

01.12.2023

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu przygotowanym przez strażaków OSP Zaolzie, gdzie
wysłuchali prelekcji na temat bezpieczeństwa w górach i na stokach poprowadzonej przez ratowników Grupy Beskidzkiej GOPR, wysłuchali wykładu na temat bezpieczeństwa mieszkańców oraz uczyli się jak udzielać pierwszej pomocy  - tę część spotkania poprowadzili strażacy OSP Zaolzie.
Strażacy zaprezentowali także sprzęt, którym dysponuje  jednostka.
Uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w konkursie wiedzy, w którym zdobyli cenne nagrody.
Dziękujemy!!!
Autor zdjęć: Łukasz Łupieżowiec - naczelnik jednostki