11 Grudzień 2023, 16:54
Kl.4 z laptopami

Wręczenie laptopów uczniom kl.4

Program „Laptop dla ucznia" to rządowa inicjatywa, której celem jest wsparcie dzieci i młodzieży w rozwoju kompetencji cyfrowych.
7 grudnia 2023 p.dyrektor Bogdan Ligocki przekazał uczniom, w obecności ich rodziców, bezpłatne laptopy.
Laptopy będą własnością rodziców uczniów, a ich przekazanie nastapiło na podstawie umowy zawartej przez  szkołę z rodzicem ucznia.
Więcej informacji o projekcie na stronie:  https://laptopdlaucznia.gov.pl/