11 Grudzień 2023, 17:22
kl. 4 w inscenizacji legendy o Piaście

Występ uczniów kl.4

Uczniowie kl. 4, w ramach zajęć kreatywnych z historii, przygotowali inscenizację legendy o Piaście Kołodzieju - legendarnym protoplaście dynastii Piastów, mężu Rzepichy i ojcu Siemowita.
8 grudnia cała społeczność szkolna miała okazję obejrzeć to piekne przedstawienie, a dzień wcześniej również rodzice uczniów naszej szkoły.
Reżyserem, scenografem i kostiumologiem była p. Iwona Bogdał.
GRATULUJEMY!!!
kl. 4 w inscenizacji legendy o Piaście