18 Grudzień 2023, 18:23
Spotkanie z policjantami z Komendy w Cieszynie

Odpowiedzialność, Demoralizacja i Konsekwencje Hejtu

W dniu 18 grudnia 2023 roku, w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów z klasy 6, 7 i 8 z asp. Kamilem Przewieźlikiem i asp. Sebastianem Marko. Podczas godzinnej prelekcji policjanci przybliżyli młodzieży temat ich odpowiedzialności karnej za różne niedozwolone czyny oraz praktyczne porady na temat bezpiecznego korzystania z telefonów i Internetu. Uczniowie dowiedzieli się, co to jest demoralizacja, naruszenie dóbr osobistych i bezprawne użycie wizerunku. Mogli też swobodnie zadawać pytania.
Mamy nadzieję, że takie spotkania zaowocują mądrymi decyzjami i wyborami naszej młodzieży w przyszłości.