20 Grudzień 2023, 22:02

Szkolne kolędowanie 2023

21.12.2023 cała społeczność naszej szkoły wzięła udział w spotkaniu świątecznym. Pierwsi wystapili najmłodsi uczniowie - z oddziału przedszkolnego i kl.1-3 - w przedstawieniu świątecznym pt. "Co się tutaj dzieje?". Następnie rozpoczął się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu naszej absolwentki Martyny Kawulok i p. Natalii Muchy - nauczycielki j.angielskiego. Był też czas na składanie życzeń, "połazowały" dziewczyny z samorządu szkolnego. Z życzeniami świątecznymi przyjechali do nas także uczniowie z OPP w Koniakowie.
Dziękujemy!!!
Koncert kolęd panie rozpoczęły utworem "Mario, czy już wiesz?", usłyszeliśmy bardzo starą pieśń adwentową "O come, o come Emmanuel", piosenkę " Do they know it's Christmas?". P. Natalia zaśpiewała tradycyjną kolędę, która stała się słynna za sprawą Celine Dion "O Holy Night"'.
To było wzruszające spotkanie, które na długo zostanie w naszej pamięci.