9 Styczeń 2024, 19:51
plakat koncertu charytatywnego Dziecka-Dzieckóm

Koncert w Kościele św. Bartłomieja w Koniakowie

Uczennice naszej szkoły, które uczestniczą w zajęciach gry na skrzypcach organizowanych przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Koniakowie pod okiem p. Zbigniewa Wałacha, wzięły udział w koncercie charytatywnym. A są to:  Ewelina Bocek, Weronika Bocek, Karolina Bocek, Dorota Waszut, Justyna Waszut, Aleksandra Kohut, Kinga Mamzerowska
Brawo dziewczyny!!!
Koncert chatytatywny kolęd
Więcej informacji na stronie:
Koncert chatytatywny kolęd