14 Marzec 2024, 19:53
KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA 2024

6 marca b.r. uczniowie kl. 1-3 wzięli udział w Szkolnym Konkurs Pięknego Czytania

Do konkursu zgłosiło się 6. dzieci, które przeczytały wybrany fragment prozy.
Wyniki:
1 m-sce Julia Marekwica z kl.3 - "Mały Książę"  Antoine de Saint-Exupéry
2 m-sce Maria Dziewior z kl. 3 - "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" Justyna Bednarek
3 m-sce Emilia Białkowska z kl. 2 - "Piękna i Bestia" Jeanne-Marie Leprince de Beaumont
Dyplomy oraz nagrody za udział otrzymali też pozostali uczestnicy:
Maria Białas z kl. 1, Patrycja Michałek z kl. 1, Karol Skurzok z kl. 2
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW!!!
KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA 2024KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA 2024