24 Marzec 2024, 20:38
konkurs recytatorski 2024

14 marca b.r. w ZSP w Istebnej odbył się VI Gminny Konkurs Recytatorski

Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice z kl.6. Karolina Bocek i Antonina Lipowska. Każda z nich oprócz wiersza, musiała wyrecytować z pamięci także fragment prozy. I choć konkurencja była spora i nie udało się zdobyć wyróżnienia, uczestniczki miały okazję poczuć atmosferę takiego konkursu. Było to dla nich nowe i cenne doświadczenie, które mamy nadzieję wykorzystają w przygotowaniach w przyszłym roku.
Uczennice do konkursu przygotowywała pani Barbara Dymarek
GRATULUJEMY!!