20 Czerwiec 2024, 20:27
uczniowie klasy 8

20 czerwca 2024r.

W czwartek odbyła się akademia, na której uczniowie kl. 7 pożegnali starszych kolegów. Przeprowadzili test wiedzy, który wszyscy uczniowie kl. 8 zdali pomyślnie i otrzymali złote medale. Na temat swoich kolegów ułożyli piękne wierszyki i przygotowali zdjęcia z najmłodszych lat ich życia.
Po tej części akademii  to uczniowie kl. 8 pożegnali się z młodszymi kolegami przypominając zebranym w auli swoje lata w murach szkolnych oraz dziękując nauczycielom i pracownikom szkoły. Sprawdzili też wiedzę nauczycieli i siódmoklasistów na swój temat oraz na temat nauczycieli. A na koniec pożegnali się piękną piosenką.
Życzymy Wam ósmoklasiści  sukcesów na dalszej drodze edukacji i życia!!