26 Czerwiec 2024, 20:41
Rada-Dzieci-i-Mlodziezy

Rekrutacja do końca czerwca!

Rada ma składać się z dziesięciu ekspertów lub ekspertek powoływanych spośród dzieci i młodzieży na roczną kadencję. Może nimi zostać osoba, która ukończyła 7 lat, ale nie ukończyła 18 lat na dzień zakończenia naboru, wykazuje się działalnością społeczną na rzecz ochrony praw dziecka adekwatną do wieku i stopnia dojrzałości.
Więcej informacji na stronie:
W Dzień Dziecka, 1 czerwca, wystartowała rekrutacja do Rady Dzieci i Młodzieży przy Rzeczniczce Praw Dziecka, która stanie się organem eksperckim dla RPD. Z inicjatywy Pani Moniki Horna-Cieślak - Rzeczniczki Praw Dziecka, nastąpiło powołane powyższej Rady.

Plakat_nabor-do-Rady-Dzieci-i-Mlodziezy_Nabor