23 Czerwiec 2026, 22:52

„Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej"
Miło nam poinformować, że troje uczniów naszej szkoły zdobyło tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej".. To ogromne osiągnięcie, które jest wynikiem ich systematycznej pracy oraz chęci rozwijania swoich zainteresowań.
Konkurs sprawdza wiedzę i umiejętności uczniów z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej oraz społecznej. Uczestnicy musieli wykazać się nie tylko szeroką wiedzą, ale również umiejętnością logicznego myślenia i rozwiązywania różnorodnych zadań.
Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom konkursu.
Życzymy naszym uczniom dalszych sukcesów i kolejnych osiągnięć w konkursach oraz codziennej nauce!
Laureaci konkursu:
- Franciszek Marekwica kl. 1
- Michalina Szadorska kl. 2
- Milena Niwczyk kl. 3





