24 Czerwiec 2023, 21:05

22.06.2023 - Akademia na pożegnanie ósmoklasistów

Uroczyste pożegnanie rozpoczęło się od przedstawienia "Świtezianka" w wykonaniu Zosi, Anais, Zuzi i Filipa, pod opieką p. Iwony Bogdał. Po krótkiej przerwie uczniowie kl. 7 z wych. p.Elą Goryczką pożegnali na wesoło starszych kolegów, przeprowadzając "Test wiedzy o ucznich kl.8". W konkurencji brały udział dwie drużyny: nauczycieli i ósmoklasistów.
Następnie odchodzący ósmoklasiści wystąpili w skeczu o szkole i swoich nauczycielach oraz podziękowali za 9 lat spędzonych w murach naszej szkoły.
Obejrzeliśmy także film i prezentację z ciekawych momentów życia szkolnego naszych ósmoklasistów oraz Basia i Wiktoria zaśpiewały piosenkę Sanah.
Na zakończenie wychowawczyni kl. 8, p. Natalia Mucha, przygotowała muzyczną niespodziankę swoim wychowankom i pięknie zaśpiewała utwór Andrea Bocellego i Sarah Brightman - Time To Say Goodbye!
POWODZENIA ÓSMOKLASIŚCI!!!