16 Wrzesień 2023, 13:34

15.09.2023 - Dzień Kropki w klasie 1

Kropka z książeczki o Vashti Petera Reynoldsa stała się pretekstem do zorganizowania wielkiej światowej akcji - Międzynarodowego Dnia Kropki. Od pięciu lat 15 września obchodzi się International Dot Day. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Na całym świecie organizowane są działania, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować. Motywem przewodnim jest kropka.
Dzieci z kl. 1 uczestniczyły w obchodach tego dnia poznając bohaterkę książki "The Dot" oraz wykonując  "kropkowe" prace.