25 Maj 2024, 19:24
Gminny czwórbój lekkoatletyczny szkół

Brawa dla zawodników!

W rozegranych na terenie Amfiteatru "Pod Skocznią" zawodach młodzież szkolna rywalizowała w następujących konkurencjach:
- dziewczęta: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg na 600 m.
- chłopcy: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg na 1000 m.
Naszą szkołę reprezentowały 3 drużyny, które przygotowywała do zawodów p.Amelia Jałowiczor.
Dziewczęta w grupie młodszej zajęły 3 miejsce, chłopcy w grupie starszej - 3 miejsce, a chłopcy w  grupie młodszej 4 miejsce.
GRATULACJE!!!
Więcej informacji orza zdjęć na stronie: https://www.istebna
.eu/mieszkaniec/news/gminny-czw-rb-j-lekkoatletyczny-szk-o
Zdjęcie pochodzi z w/w strony