4 Czerwiec 2024, 19:36

3 czerwca 2024

W piękny czerwcowy dzień uczniowie naszej szkoły razem kolegami z SP1 w Istebnej świętowali obchody Dnia Dziecka, a najmłodsi Dnia Rodziny.
Dzieci z oddziału przedszkolnego i kl. 1-3 spotkały się w Amfiteatrze "Pod Skocznią", gdzie zaśpiewały, zagrały i zatańczyły dla rodziców w ramach Dnia Rodziny. Na dzieci czekały liczne atrakcje: dmuchańce, tory przeszkód, gąsienice, klocki i wiele, wiele innych. Był też czas na wspólny poczęstunek.
Natomiast starsi uczniowie rozpoczęli Dzień Dziecka przy strażnicy OSP Istebna Zaolzie, gdzie zobaczyli pokaz ratownictwa technicznego oraz działanie sprzętu pneumatycznego. Następnie uczniowie SP1 i SP2 w Istebnej udali się na boisko na Zaolziu, gdzie również czekały na nich liczne sportowe zabawy.
Dziękujemy gościom: panu wójtowi Stanisławowi Legierskiemu, pani sołtys Barbarze Juroszek, pani dyrektor GOKu Łucji Dusek oraz dyrektorom istebniańskich szkół: p.Danucie Haratyk-Woźniczce i p.Bogdanowi Ligockiemu.
Dziękujemy Sołectwu Istebna za przekazane środki finansowe na organizację tej fantastycznej imprezy.